Ciepłownie Miejskie
dziś jest 11 grudnia 2017 |
Imieniny: Damazego, Waldemara
w Węgorzewie
ramka fotografii
Informacje
01
grudnia
Zapytanie ofertowe - Mickiewicza 5

Ciepłownie Miejskie Sp. z o.o. w Węgorzewie zapraszają do złożenia oferty cenowej na:

„Kompleksowa modernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Mickiewicza 5 w Węgorzewie”

Termin składania ofert:
30 marca 2018 r. do godz. 12:00

Szczegółowe informacje i zakres praz w zakładce PRZETARGI

27
listopada
Zapytanie - Jana Pawła II 2

"Modernizacja balkonów w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jana Pawła II 2 w Węgorzewie."

5 marca 2018 r. do godz. 12:00

23
listopada
Zapytanie ofertowe - 11 Listopada 26

"Modernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. 11 Listopada 26 w Węgorzewie."

12 stycznia 2018 r. do godz. 12:00

24
października
Zapytanie ofertowe - Mickiewicza 2

"Modernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Mickiewicza 2 w Węgorzewie."

19
XVI Taryfy dla ciepła

Spółka CeM na podstawie decyzji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 13 października 2017 roku nr OGD.4210.22.7.2017.321.XVI.RSt wprowadza, z dniem 1 listopada 2017 roku, do stosowania ceny i stawki opłat określone w "XVI taryfa dla ciepła".

Szczegółowe informacje w zakładce TARYFA OPŁAT

Linki
• Urząd Miejski w Węgorzewie
• Starostwo Powiatowe w Węgorzewie
• Urząd Regulacji Energetyki
• Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości
AKTUALNA POGODA W WĘGORZEWIE

Specjalista ds. technicznych
wstępna planowana data zatrudnienia – kwiecień/maj 2017 r.

Miejsce pracy: CeM Węgorzewo

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie książek obiektu budowlanego Spółki oraz terminowe zlecanie przeglądów wymaganych przepisami prawa;
  2. Realizowanie zamówień w trybie ustawy o zamówieniach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dotyczących działalności i koncesjonowanej oraz zarządzania nieruchomościami i administrowaniem zasobem komunalnym Gminy Węgorzewo, w tym: przygotowywanie materiałów do ogłoszenia przetargów na wykonanie robót remontowych i inwestycyjnych, ogłaszanie, rozstrzyganie przetargów, przekazywanie placu budowy oraz odbiór tych prac,
  3. Prowadzenie ewidencji magazynowej materiałów i wyposażenia;
  4. Zlecanie opracowania dokumentacji technicznych i uzyskiwanie wszelkich uzgodnień potrzebnych do rozpoczęcia robót budowlanych – zgodnie z Prawem budowlanym  i rozporządzeniami wykonawczymi,
  5. Rozliczanie i prowadzenie stosownych ewidencji zużycia ciepła oraz innych nośników energetycznych przez poszczególnych odbiorców ciepła i źródła ciepła, sporządzanie zestawień.
  6. Prowadzenie rejestru reklamacji dotyczących dostaw ciepła oraz awarii systemu ciepłowniczego składanych w formie pisemnej i telefonicznej,
  7. Prowadzenie ewidencji ciepłomierzy, wodomierzy i urządzeń pomiarowych z uwzględnieniem miejsc ich zamontowania, terminów legalizacji i dokonanych wymian,
  8. Prowadzenie ewidencji odczytów ciepłomierzy, wodomierzy i urządzeń pomiarowych i ich bieżąca analiza, w tym zainstalowanych w budynkach administrowanych Wspólnot Mieszkaniowych,
  9. Terminowe sporządzanie sprawozdawczości GUS w zakresie danych organizacyjnych i technicznych zasobów komunalnych.,

Oczekujemy:

  1. wykształcenia średniego technicznego,
  2. prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,
  3. dobrej znajomości pakietu Office,
  4. dużej samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy,
  5. umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  2. nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań,
  3. warunki do zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego,
  4. szkolenia.

Zainteresowane osoby spełniające określone w ogłoszeniu wymagania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz aktualnego CV zawierającego klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych (Dz.U.1997r nr 133 poz.883 z późn. zm.)”