Nieruchomości

Dyrektor Ciepłowni Miejskich Spółka z o.o. w Węgorzewie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. nieruchomości

Węgorzewo, dnia 31 lipca 2019 roku

Dyrektor Ciepłowni Miejskich Spółka z o.o.

w Węgorzewie ogłasza nabór

na wolne stanowisko pracy:

Specjalista ds. nieruchomości

Termin składania ofert do 19.08.2019 r. godz. 14.00

data zatrudnienia – wrzesień 2019 r.

Miejsce pracy: Ciepłownie Miejskie Spółka z o.o.,

B. Chrobrego 4, 11-600 Węgorzewo .

  1. Wymagania niezbędne kandydata:
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  • nie był prawomocnie skazany za przestępstwa popełnione umyślnie,
  • posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości,
  • posiada wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiada znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, pakietu Office programów do kosztorysowania w stopniu bardzo dobrym,
  • posiada prawo jazdy kat. B.

  1. Wymagania dodatkowe:
  • znajomość ustaw: Prawo budowalne, Ustawy o własności lokali, ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, Kodeksu Cywilnego, Prawo Zamówień Publicznych,

  1. Zakres obowiązków:
    1. Zapewnienie obsługi eksploatacyjnej nieruchomości i prowadzenie dokumentacji zasobów komunalnych Gminy Węgorzewo, w tym:
      1. dokonywanie, co najmniej raz w tygodniu sprawdzenia utrzymania porządku i czystości oraz dokonywanie oględzin stanu technicznego nieruchomości komunalnych administrowanych przez Spółkę,
      2. prowadzenie i rozliczanie prac konserwacyjnych i remontowych, w tym sporządzanie na koniec każdego miesiąca załączników do faktur z tytułu rozliczeń wykonanych przez Spółkę CeM na rzecz zasobów komunalnych prac remontowo – konserwacyjnych,
    2. Prowadzenie spraw związanych z przepisami p.poż w administrowanych zasobach komunalnych Gminy Węgorzewo.
    3. Prowadzenie książek obiektu budowlanego Spółki, administrowanych Wspólnot Mieszkaniowych i zasobów komunalnych Gminy Węgorzewo oraz odpowiedzialność za terminowe zlecanie przeglądów wymaganych przepisami prawa;
    4. Sporządzanie kosztorysów inwestorskich dla nieruchomości obsługiwanych przez Spółkę.
    5. Zlecanie, nadzór i rozliczanie wykonywanych remontów lokali i budynków.

  1. Wymagane dokumenty:
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje, potwierdzone za zgodność z oryginałem, przez kandydata,
  • CV/życiorys z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej,
  • Oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości,
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji,
  • Oświadczenie kandydata, że nie był prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne.

  1. Warunki zatrudnienia:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, poprzedzona umową na okres próby (1 m-c) – Pełny wymiar czasu pracy,
  • Godziny pracy: 7.00 – 15.00 – od poniedziałku do piątku,
  • W sytuacjach uzasadnionych: pracodawca dopuszcza pracę w innych godzinach i dniach pracy, w ramach równoważnego systemu czasu pracy.
  1. Informacje dodatkowe:
  • Zainteresowane osoby spełniające określone w ogłoszeniu wymagania proszone są o przesłanie ofert na adres e-mail: cem@cem.wegorzewo.pl, w terminie do 19 sierpnia 2019 roku do godz. 14.00.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o miejscu i terminie rozmowy wstępnej.
  • Szczegółowych informacji udziela dyrektor, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 14.00 w siedzibie Spółki CeM lub telefonicznie: 87 427 27 12.

Dyrektor CeM

Maciej Zmitrowicz

Ogłoszenie o zatrudnieniu

RODO

Aktualności